HAKKIMIZDA

Sil Temizlik Ailesi, ev içinde ve dışında kullanılan özel temizlik ürünleri içerir. Farklı temizlik problemleri için etkin çözümler sunan ürünlerimiz günlük ev temizliğinde ve profesyonel alanda kullanılmaktadır. Ürünlerimiz çevreye karşı sorumluluk ile dünyamızın doğal kaynakları arasında optimum bir ilişki kurulması ve özel problemlerin çözümü amaçları doğrultusunda geliştirilmektedir.

ASM, temizlik, inşaat, ahşap, dekorasyon, marin ve kendin yap sektörlerinde kullanılan özel kimyasallar tedarikçisi olarak; 1990’dan günümüze kadar yapı market, süper market, hırdavat, inşaat projeleri, mobilya ve ahşap konstrüksiyon imalatçıları gibi noktalar ile üreticiler arasında köprü görevini üstlenerek çeşitli yapıştırıcı, dolgu malzemeleri, temizlik ve bakım ürünlerinin satış, pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunmaktadır.

ASM, Bison ve Decotric markalarının Türkiye distribitörü olup kendine ait olan Duşsil, Maxil, Polidol, Polisil markalarıyla da yurt içi ve yurt dışı pazarlara satış gerçekleştirmektedir.