Duşsil



Online Satış Noktaları İçin Tıklayın

Profesyonel Duşakabin Temizleyici
Duşsil Duşakabin Temizleyici, su ve kireç lekelerini ve sabun artıklarını, içeriğindeki Polimer teknolojisi sayesinde tek başına etkili bir şekilde temizler. İlk kullanımdan itibaren, özel olarak geliştirilen formülü ile uygulandığı yüzeyde mikro ince bir film tabakası oluşturarak kirin, su ve kireç lekelerinin yüzeylere tutunmasını önler. Yapılan temizliğin daha uzun süreli kalmasını sağlar.

Kulanım Şekli

  • Duşakabin yüzeyinde daha önceden oluşmuş inatçı su ve kireç lekeleri varsa önce kuru olan yüzeye duş başlığınızın yardımıyla su tutun. Ardından Duşsil’i kirli yüzeye spreyleyin ve birkaç dakika etki etmesini bekleyin. Daha sonra sünger yardımıyla yüzeyi silin ve temizlenen yüzeyi suyla durulayın. Mükemmel sonuç almak için yüzeyi kuru bir mikrofiber bezle silin. Işıl ışıl bir sonuç elde edeceksiniz. İnatçı kirlerde işlemi tekrarlayın.
  • 2-3 günde bir duşakabininizi temizliyorsanız, kirli yüzeye Duşsil’i spreyleyin ve nemli bir bez yardımıyla yüzeyi silin.
  • Haftada bir dusakabininiz ıslakken Duşsi’l ile yüzeyleri spreyleyin ve kısa bir süre etki etmesini bekleyin ve sadece suyla durulayın. Düzenli kullanımla birlikte, bir sonraki duşakabin kullanımınıza kadar su ve kireç lekelerinin oluşmadığını göreceksiniz.

Uygulama Alanları
Duşakabin, duş başlığı, armatür, batarya, seramik ve fayanslar, küvet, duş teknesi, duş perdesi, ayna, lavabo